Парламентар з Черкащини: землю без відома сільських і районних рад забирають чужинці

Сьогодні під парламент приїхали люди з сіл та міст Черкащини, Полтавщини, Київщини, Одещини. Вони приїхали до столиці підтримати законопроект 1159, прийняття якого припинить захоплення землі в селах. Про це на власній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» пише народний депутат України Геннадій Бобов.

Я спілкувався сьогодні з протестуючими. Селян вкрай непокоїть нинішня ситуація. У них забирають землю. Це відбувається в багатьох областях України. Вони хочуть отримати можливість розпоряджатися землею на якій живуть. Сьогодні селяни позбавлені такої можливості.

Зараз звичними стали схеми, коли землю без відома сільських і районних рад забирають чужинці, люди яких ніколи не бачили місцеві жителі. По Черкащині сьогодні є факти десятків таких рейдерських захоплень. В цей же час хлопцям з АТО не вистачає землі, яка їм належить по закону.

Вважаю, що розпоряджатися землею мають ті, хто живуть на ній, а не чиновники з обласного центру, чи з Києва. Це буде справедливо.

Суть законопроекту, який підтримують люди, проста – землями має розпоряджатися місцева община через місцеві ради. Це не тільки дозволить наповнити бюджети, що, в свою чергу, надасть можливість направити кошти на соціальну сферу сіл, але й зупинить нинішні корупційні схеми.

Законопроект потрібно приймати негайно. Така думка переважної більшості селян.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

2 коментарі до Парламентар з Черкащини: землю без відома сільських і районних рад забирають чужинці

  1. Форт коментує:

    Та й Бобову буде не кисло. Буде землю купляти разом з людьми.

  2. Коваль коментує:

    Бобов звіз ,за свої кошти людей зі шполянщини,а потім наче б то він з ними зустрівся!Яка брехня!!І це в цей час ,коли ахметов понавозив шахтарів!!Кому вигідно було це?Тільки бившим ригам,а тепер аппазіціонерам!!Совпадєніє нє думаю…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *