Біженці з Донеччини прибули до Шполи: прохають допомогти

Молода родина біженців з Донецької області прибула до Шполи (Черкаська область) і прохають допомогти у питанні пошуку житла. Крім матері та батька у родині є три маленькі дитини.

«Родина шукає житло з усіма умовами, включно з гарячою водою. Причина: маленькі діти, які потребують відповідних житлових умов. Нині родина тимчасово мешкає в «Олімпії» та очікує на допомогу небайдужих шполян», – повідомили кореспонденту Інтернет газети «Шпола онлайн» у Шполянській районній державній адміністрації.

На інтернет сайті райдержадміністрації оприлюднені телефони. Всі хто бажає допомогти біженцям з Донеччини звертайтесь:

5-30-50, 5-22-27.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

17 коментарів до Біженці з Донеччини прибули до Шполи: прохають допомогти

 1. Пятачок коментує:

  а що, газету Пропозицію вже не видають? (((

  • Форт коментує:

   Ні, це просто Шановне видання йде по стопам Шполянських вістей, а саме, заробляють бабки на рекламі.

   • editorinchief коментує:

    Про яку рекламу мова?
    За спробу допомогти людям беруть гроші?
    Це гидко коли беруть гроші за подібну “рекламу”…
    Комусь весь час мерещиться, що у нас є “великі і ужасні” спонсори у Шполі. Досить поширювати брехню. За час від дня створення “Шпола онлайн” ми не отримали навіть КОПІЙКУ за оприлюднені статті.

    • Коломбо коментує:

     Копійку ви може і не отримали, а статті безплатно крадете, причому не раз за вашим виданням таке спостерігалось. А піар Кишківника С. (Кеша) це не реклама з вигодою на майбутнє? 100% Ви вже розпочали передвиборчу агітаційку з єжиним кандидатом!

     • editorinchief коментує:

      Якщо на сайті є стаття з іншого видання, – наприкінці чи в тексті є посилання на джерело. Напевно Ви неуважно слідкуєте за посиланнями.
      Щодо лідера ВО “Свобода” у Шполі. Жодних планів на перспективу ми не малюємо. Ми пишемо про тих хто щось робить. Якщо ми отримаємо інформації про діяльність інших політичних сил, – без проблем надрукуємо.
      Але, поки такої інформації немає. Це не наша провина, а місцевих лідерів.
      Більш того, під час минулої виборчої кампанії ми взагалі призупинили вихід новин. Ми отримували новини передвиборчі, але саме напередодні виборів за рекламу справді треба платити. Автори звикли до безплатної реклами і хотіли тримати так надалі, але піар безплатний напередодні виборів це велика розкіш. Ми вирішили взагалі призупинити роботу. Отож, питання продажності, – це не до нас і не про нас!

     • Васильків Василь Васильович коментує:

      Адміністратори сайту Ви мабуть на приколі!!!
      Пришліть ссилку посилання на статтю про мобілізованих з сайту “Нової доби”, на цьому питання Вашої продажності разом з ВО Свобода буде закрито, але 100% Ви не пришлете бо такої статті в “Новій добі” немає.
      А з приводу неуважності якраз навпаки… дуже уважні!
      Питання якщо станеться і на Вас подадуть в суд за порушення авторських прав, а такого матеріалу у Вас на сайті предостатньо, хто буде Вас представляти (Зачепа, Кишінько, Кепша, чи землерозпорядник в якого компа винесли в РДА, чого б це компа у Свободівця виносили з реєстром землі) ?

   • Батько Махно коментує:

    форт я не можу понять ти або Саша Павлов або його синок наркоман Андрюшка (планокур, гайкокрут)! Я зараз дам пару коментарів то ми це вияснимо!!!

    • Форт коментує:

     Ти прочитай коментар вище й зрозумієш. Мерещаться “великі й ужасні”?

     • editorinchief коментує:

      Такі новини за гроші не друкують. І це не реклама. Це спроба допомогти людям…

     • Северин холодноярець коментує:

      Ти зовсім не великий і не ужасний. Звичайний інвалід.

     • Форт коментує:

      Чуєш чмо. Ти взагалі звешся Северин холодноярець – то хто тут придурок на цьому сайті. Це псевдонім чи понти. Чи так хочеться показати, який ярий Українець.
      То застрелься заради всіх, доведи, що ти не лайно тріпливе.

 2. Пінґбек: Родина біженців з Донбасу просить допомогти житлом у Шполі | Про все - Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Черкаської області

 3. editorinchief коментує:

  Васильків Василь Васильович
  От Вам посилання на статтю про мобілізацію:
  http://novadoba.com.ua/14397-48-shpolyan-popovnyly-ryady-zbroynykh-syl-ukrayiny.html
  Я ж кажу, що ви неуважні.
  Змінено лише назву. Текст слово в слово і посилання.
  Але, якщо ви читаєте не лише Шполянські вісті чи Шполяночку плюс, але і інтернет видання, – зміна назви допускається. Головне ставити посилання на джерело, що ми і зробили.
  Ми цілком розуміємо, що дехто хоче прикрити рот нашому виданню. Будь якою ціною. Не вийшло через СБУ чи міліцію, які активно розшукували нас, то спробують через суд. Але, це зайве підтвердження, що у Шполі чиновники і деякі посткомпартійні працівники ЗМІ не розуміють, що таке свобода слова.
  А декому ще і кортить, бо наше видання найпопулярніше нині у Шполі серед небагатьох місцевих сайтів новин.

  • Северин холодноярець коментує:

   Васильків Василь – придурок, лазіковий чи павловський найманець, гигівське попандопало.

   • Северний холоднояєць коментує:

    бик читай книжки руських писатілєй, бачу ті вже це почав робить!

 4. osa коментує:

  Шановні дописувачІ!Ви самі читаєте ,що пишите?Де ваша культура спілкування, повага до думок інших?Ви несете такий словесний понос,що сайт потрохи перетворюється на канал якихось особистих розборок.Я не розумію.Це що,відноситься до сьогодняшних насушних проблем?Мені здавалося,що тут люди обговорюють проблеми міста,якісь негаразди.А ви таке ляпаєте язиками -хуже баб базарних.Соромно!Потрібно включати мізки!

 5. osa коментує:

  А взагалі,допомагати потрібно тільки тим біженцям,які дійсно люблять Україну,думають,як українці,живуть чесно і хочуть миру та працювати.А тим,хто втік сюди,хоче получати виплати від України.а сам кричить:”Валодя!Спасі нас!” тут не місце. На висілєніє в чорнобиль або до володі на ПМЖ.Хай там тусуються!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *