Черкащина: мешканцям Шполи представили аналіз проекту міського бюджету на 2015 рік

Місцевий уряд м.Шпола в особі міськвиконкому підготував проект бюджету на 2015р. В проекті виконавчий комітет розповів як планує використати кошти місцевої громади.

Міськвиконком найбільший вклад у громадський бюджет пропонує зробити місцевим підприємцям 4,83млн. грн.. Наступну лепту внесуть власники та орендарі міської землі у вигляді податку на майно —3,53млн. Всього надходжень до громадського бюджету планується у сумі 12млн.384тис.грн.

Порівняно із 2014р планові показники зменшилися на 3,8млн.грн Це сталося за рахунок того. Що надходження від податку із зарплати та інших доходів громадян з січня направляються до районного та обласного бюджету. У 2014р бюджет громади. м.Шпола отримав таких коштів більше 4,5млн.грн.

Видатки громадського бюджету направлятимуться на:

З 1 січня дитячі садки повинні повністю фінансуватися із районного бюджету. На утримання дитсадків необхідно 8,43млн. гривень, а райрада з свого бюджету виділяє тільки 3,4млн.грн. Але оскільки міський голова Заскалета В.М. згідно договору погодився здійснювати повноваження по утримання дитсадків то міська рада змушена із міського бюджету профінансувати додатково 5млн. гривень. Виходить держава забрала у міської громади податок на доходи громадян 4,5млн та ще й необхідно дотувати районний бюджет на утримання дитсадків 5млн.

За економічною структурую видатки поділяються міського бюджету:

Всі кошти які надійдуть місцевий уряд планує потратити на поточні розходи. В проекті бюджету 2015року не має видатків на розвиток. Інвестиції в інфраструктуру Шполи можливі тільки із залишків минулих років. Це близько 8млн. грн..

Голова комісії з питань планування бюджету та фінансів
П.В. Комар

Опубліковано у Новини, Статті. Додати до закладок постійне посилання.

7 коментарів до Черкащина: мешканцям Шполи представили аналіз проекту міського бюджету на 2015 рік

 1. гость коментує:

  “виконавчий комітет розповів як планує використати кошти місцевої громади” – і шо, громада погодилася? не здивуюся, якщо “погодилися одностайно”.
  чи може декому хотілося б бачити більше витрат на культуру, на благоустрій міста?

 2. Рембо коментує:

  Перше ніж говорити про витрати бюджету, потрібно думати про його наповнення.
  Основними джерелами наповнення бюджету є оренда земель за копійки, які ще не розпродали, можновладці, та податками базарників, які не зможуть торгувати, із-за відсутності коштів у населення. Всі

  На утримування дармоїдів більше, ніж на блгоустрій. Будемо жити в багні !

 3. гость коментує:

  цікаво, а що ж такого можна зробити а 8 840 000(!!!)грн для 5 дитсадків!

  мабуть, золоті горщики діткам видадуть та чорну ікорку по святах будуть давати.
  от молодці – всьо лучшєє дєтьам!
  а! звичайно! і оті “європейські” іграшкі від пані присяжненко дадуть, що досі на ялинці обвислі теліпаються. одним словом -“бєз лоха жізнь плоха”,
  а шполяни стерплятье, звикли.

  • Форт коментує:

   Що ти мелеш? А, що якщо навіт і 8 млн. на дитсадки то це погано? Не дали б дітям кричали б всі навіженні в один голос “Чому не дітям”. А підрахувати слабо скільки потрібно коштів на отоплення приміщень, на освітлення, на ремонти поточні (я вже не кажу про капітальні), а побудували нову групу в дитсадку “Калинка”. То що ж тут поганого?

   • Калинка коментує:

    А завідувачка “Калинки” на кожних батьківських зборах звітується про “благодійні” внески від батьків – зробили ремонт в групі “Полуничка”…. так я щось не второпаю, хто ж зробив той ремонт… В травні 2014р. здали 200 грн на ремон, тільки переступили поріг 1 вересня 2014 р. – здайте “благодійні” наперед (це ті 20 грн що здаються щомісяця) бо зробили ремонт в “Полуничці” не вистачило коштів – здали по 200 грн а це знову прозвучало 28 січня – до кінця місяця терміново!!!!! здати 200 грн на ремонт тей що буде робитися в літку… Тут виникає дуже багато запитань……..

 4. гость коментує:

  це шо місто самих дітей? а по яким дорогам їздити тим дітям, їх батькам та викладачам?

  п.с. мелють зерно на елеваторі. спілкування в інтернеті ще не привід вести себе як бидло. навчиться культури нарешті.

  • Троль коментує:

   та це ж павлов1 яка там культура1 воно тільки красти привикло і кричать матом як кабан недорізаний. тільки те й знає – сидіть в кабінеті і писать бред на онлайні під крутою назвою – форт. ще й за наші немалі гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *