Черкащина: ялинка у Шполі лякає місцевих жителів

Зовнішній вигляд та прикраси на новорічній ялинці, яка стоїть на центральній площі міста, стали підставою для нищівної критики з боку місцевих жителів. Про це повідомляє кореспондент Інтернет газети «Шпола онлайн».Гірлянди на ялинці світяться лише попереду, бо їх банально не вистачає…
Зовнішній вигляд ялинки обговорюють і користувачі у соціальній мережі «Фейсбук»:
Kostiantin Kalachakrov: Жах. Особливо лякають паперові стаканчики-колокольчики та диски з ляльками на ялинці. Ганьба та сором.

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

10 коментарів до Черкащина: ялинка у Шполі лякає місцевих жителів

 1. drakosha коментує:

  Цікаво, а хто керував прикрашанням ялинки???

 2. sergiy коментує:

  Як пише “шполяночка”- це був задум Галини Присяжненко, причому на думку “неупередженого” редактора, цей задум успішно втілився в життя. А спонсором був Кишінько, мабуть одноразових стаканчиків дав аж на 10 гривень.

  • Форт коментує:

   Чисто обсиралово залишилося зі старого року в цьому виданні. А кореспондент інтернет-видання “Шпола-онлайн” може зліпити хоча б такі стаканчики до кучі? Люди зробили те чого в центрі міста ніколи і не висіло на деревах та кущах. І тут не так.
   То Ви шановні вже почніть по дворах у людей ходити та тикати носом, що щось не так. Почніть з вул. Артема (ну в алфавітному порядку). Та як попадеться нормальний господар, то так по алфавітному порядку і виложить “умних” за каліткою.

  • Троль коментує:

   да це був задум галини присяжненко – шоб всі діти міста виготовили іграшки для ялинки міста – і шо в цьому поганого? всі діти за це отримали подарунки за які не ти заплатив. і було веселе свято яке поміг організувати мер і артисти з дому культури, а ти максим тварина – тобі другої назви не можна підібрать. яке ж ти вонюче бидло1 хай упережена шполяночка продовжує писать про таких як галина а тобі лазікомакс місце для піару тільки в сепарських антиукраїнських вістях.

 3. Пінґбек: Ялинка у Шполі лякає місцевих жителів (фото) | Про все - Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Черкаської області

 4. Рембо коментує:

  Ялинка – це лице ВЛАДИ ШПОЛЯНЩИНИ ! Сьогдні в цей час можливо,фарс і не актуально, але ,,,,,,,,,,? !!!! А деж Шполянські – горе бізнесмени, яких кормить Шполянська земля ? Гончаренки, Кравченки, Ляшенки , Фредеріки , Лазаренки та інші ! Що зробити жителям Шполянщини , які гнуть на вас спини – НОВОРІЧНЕ СВ”ЯТО- слабо ?!!!
  ГАНЬБА ! ПРОСТО ПОЗОР !

 5. Кость коментує:

  шановне товариство, а хто з вас, проживаючих у Шполі, здатен на висловлення своєї позиції в оффлайні?

 6. sarancha коментує:

  так вони ще ж і дизайнера наймали, щоб той організував таке шикарне прикрашання центра міста новорічною атрибутикою) жахіття… дітей лише лякати такими ялинками… цікаво, яку суму виділили на це все…

 7. Сергій коментує:

  Видно гроші на стаканчики взяли від продажу земельної ділянки біля РДА ( за сценою ). Треба буде перевірити, яким чином Присяжненко прихопив собі цю ділянку і чи багато в нього по місту таких ділянок. неопганий заробіток для члена земельної комісії – земельну хватнув, фундамент поставив і декілька тисяч доларів після продажу в кармані. Обов’язково треба буде перевірити.

 8. Віктор коментує:

  По місту більше десятка ділянок. Поділились інформацією деякі співробітники міськради. Коли треба буде – вони готові назвати кожну оборудку із землею, до якої має пряме відношення Присяжненко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *