Волонтери зі Шполи побували на Донеччині: до стійких холодів більшість добровольчих батальйонів не готова

Представники Народної ради Шполянщини з гуманітарним вантажем, який був зібраний мешканцями Шполи, та адресними посилками та передачами нашим героїчним землякам, побували в зоні АТО. Ми побували в Маріуполі, і уже через деякий час зустрілись з одним з наших вояків АТО, якому земляки з Лебедина передали передачі, які ми передали безпосередньо із рук в руки.Спілкуючись, з нашим земляком ми дізнались, що він був поранений, але на щастя все обішлось.

Хлопці були дуже раді бачити нас, з волонтерською місією, з вдячністю напоїли нас кавою, і ми вирушили в інший бік міста де нас очікували уже знайомі бійці добровольчого батальйону спеціального призначення “Свята Марія.” Нас запросили також на богослужіння, в якому беруть участь бійці батальйону, але не маючи часу ми рушили далі.

“Якби Ви тільки знали, як вони моляться, якби люди так молилися як моляться наші воїни в зоні АТО, то Україна була б святою державою”,- це слова одного священика який часто править бійцям службу Божу.

До стійких холодів більшість добровольчих батальйонів не готова. У них надія тільки на народ та волонтерів. На генералів , більшість з яких війну використовують у власних цілях, надії у бійців мало. Ми запевнили вояків, що це була не остання наша поїздка до них.

Проїхавши близько пятдесяти кілометрів ми були в батальйоні “Черкаси”. Хоч цей батальйон і забеспечений добре, ( в порівнянні з іншими) але більшість бійців зустрічаючи волонтерів радіють як діти. Тут також була передана одна адресна посилка з рук в руки. Більша половина вантажу була залишена саме тут.
Бійці отримали теплі речі, кілька мішків нових валянок, які для бійців надали підприємці Скотар Сергій, та Олександр Присяжненко. Також був доставлений від керівництва району брезент та рулон поліетиленової плівки, дитячі листи та малюнки, а також продукти, цигарки та все те що зібрали небайдужі шполяни для своїх захисників. З рештою гуманітарного вантажу ми відправились в одну із рот де несуть службу інші наші земляки. Там ми майже повністю розвантажились, хлопці були дуже раді що ми приїхали саме до них.

“Нам ще ніхто стільки не привозив”- почули ми від одного з бійців.
Особлива потреба в польових умовах є в продуктах таких що достатньо їх залити окропом, шоб страва була готовою, (мівіна, супи в брикетах та інше). Також потрібна одноразова посуда, є потреба в воді, та цигарках, а також потрібно три невеликих брезента (3х4) для будівництва бліндажів.

Далі ми поїхали в супроводі польовими дорогами і лісопосадками, де бачили справжніх захисників з передової. Не зовсім добре одягнуті, трохи брудні від того що знаходяться в чорній сирій землі, часто на сухому пайку, але який вони великий мають патріотизм і силу віри! Спілкуючись з ними ми відчули що їх бойовий дух такий високий, що жодних сумнівів в нашій перемозі немає.

Щиро дякуємо усім небайдужим людям котрі в скрутну хвилину не стоять осторонь і допомагають нашим захисникам. Саме завд’яки Вам, тим хто допомагає, здійснюються ці поїздки в зону АТО. За небайдужість до питань забеспечення потреб військовослужбовців- учасників АТО ВЕЛИКУ ПОД’ЯКУ висловлюємо Нелі Кабай, усім лікарям, фармацевтам, і всьому колективу Шполянської поліклініки, а також лікарям-пенсіонерам.

Слова подяки висловлюємо Михайлу Сідлецькому за допомогу паливом, Павлу Мальчику за продукти, Олександру Орлову за грошову допомогу, жителям вулиці Таранця, та вулиці Попова, депутатам міської ради Петру Комару та Дмитру Тищенко, який уже не один раз їздив в зону АТО, не шкодуючи свого свого автобуса для доброї справи, сільському голові села Товмач, Сергію Ковалю, який сам брав участь у боях на горі Карачун під м. Слов’янск. Наші захисники вдячні за те що про них не забувають, та допомагають. Україна сильна своїм потужним народним духом, тож МИ ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕМОЖЕМО.

Слава Україні! Героям Слава!

Ігор Зачепа, Народна Рада

Опубліковано у Новини, Статті. Додати до закладок постійне посилання.

63 коментарі до Волонтери зі Шполи побували на Донеччині: до стійких холодів більшість добровольчих батальйонів не готова

 1. Ігор Зачепа коментує:

  З приходом листопада, коли температура пада нище нуля, в наших бійців що знаходяться на передовій з’явився ще один ворог -це холод і мороз, тому необхідний теплий одяг. Також в окремих місцях розвідувально- диверсійні, та диверсійно- підривні групи бойовиків заходять на 30-50 км. в тил українських позицій, інколи вони досить близько наближаються до місць де знаходиться військова техніка та позиції наших захисників. Саме через цю цікавість бойовиками, було прохання привести два три оптичних приціла, таких як на другій фотографії. “Це нам було б важливіше за продукти, чи за буржуйки “- такі слова були сказані одним з бійцем. Приблизна ціна одного приціла близько півтори тисячі гривнів. Щодо детальної інформації про марку приціла, телефонуйте по тел. 0678415056. Відчуваючи нашу підтримку вони продовжують боротьбу, бо знають що за ними стоїть народ України.

  • Форт коментує:

   Пане Зачепа! Ви все так гарно розповіли, ніби про це знаєте тільки Ви. Ви зрозумійте не один Ви допомогаєте хлопцям і не лише Ви берете участь в акціях пожертв на армію. Окрім Вас ніхто так на цьому тлі не піариться. Навіть пан Коваль собі не дозволяє таких речей. Ви не пуп землі і планета навколо Вас не крутеться. Заспокойтеся і не тужтеся так, всі вже поняли “ху из ху”.
   І до речі, а Ви знаєте кому саме говорили ці слова “за потребу в оптичних прицілах” бійці? Судячи по фото то там Вас не було. Чи це Вам передав ці слова пан Коваль? Бо я думаю так, що будучи б там, Ви обов’язково сфотографуфалися. Ну так чисто закріпить піар.
   А є люди в нас з району про існування яких Ви навіть не здогадуєтеся, і які їздять своїм транспортом в АТО і чомусь вони не фотографуються і не друкуються в засобах ЗМІ, наче “Похваліть нас бо ми такі патріоти”. Ці люди мовчки роблять свою справу і без Вас пане.

 2. Артур Алієв коментує:

  Молодцы Шполяне! Сегодня ещё один предприниматель с Шполы будет в зоне АТО, Валерию помогли собрать всё для поездки неравнодушные люди, кто торгует на базаре возле жд. вокзала. Патриотизму в Шполян хватает, только как же получилось так что на выборах многие отдали свои голоса за тех кто был в партии которая грабила свой народ, которая уничтожала свою армию, регионал Власенко, и регионал Бобов были фаворитами. Неужели так много жадных на деньги? И пойдут ли на пользу многим деньги заработанные на выборах?

  • deputat коментує:

   Не слід ділити людей на хороших і поганих – це велика помилка. Всі вихідці із суспільства в якому ми з вами живемо і яке нас з вами виховує та формує як особистість. Ми повинні керуватись тільки взаємоповагою та законністю. Всі проголосували за гроші? Або Ви жартуєте, або живете в іншому суспільстві. Поважайте людей. І 2010 і 2014 року голосували так як є. Інша справа, чому так легко задурити розум українського виборця і скільки це триватиме?

 3. Vlad коментує:

  А що за гвалтівника Коваля треба було голосувати???

 4. zhora коментує:

  Влад, ти трохи вчись у Бобова який на своїх зустрічах намагався нічого поганого не говорити про інших кандидатів, або ось в depytata який намагається керуватись тільки взаємоповагою. Бажаю тобі успіхів.

 5. Пінґбек: Якби люди так молилися, як моляться воїни в зоні АТО, то Україна була б святою державою | Про все - Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Че

 6. Pionerr коментує:

  Мрак

 7. Ігор Зачепа коментує:

  Пане Форт, хочу Вам повідомити, що Народна рада Шполянського району має кілька комітетів, один з них це Комітет по зв’язках з громадскістю, який я очолюю. Завдання комітету -здійснення громадського контролю за діяльністю органів і посадових осіб місцевих підрозділів органів виконавчої влади, і органів місцевого самоврядування, їх структур та утворень, та ВИСВІТЛЕННЯ ЇХ ДІЯЛЬНОСТІ. – Забеспечення розповсюдження через ЗМІ, та інші канали масової комунікації інформацію про… ДІЯЛЬНІСТЬ ЧЛЕНІВ НАРОДНОЇ РАДИ…а також про інші значимі для громади міста та району процеси, тенденції та події. Отже в даній статі була висвітлена діяльність членів Народної ради, а саме їх поїздка в зону АТО, а також і надалі будемо намагатись висвітлювати інші поїздки, та заходи і події що відбуваються в нашому районі. А викладувать чи не викладувать свої фото, то моя особиста справа. Ви запитайте в тих хто на фото, хто їх фотографував, вони Вам скажуть. Там є мій телефон, Ви Форт перезвоніть мені, і при зустрічі я Вам покажу фотографію.

  • Форт коментує:

   Пане Зачепа:
   1. не потрібно перечисляти тут всі чесноти особисто Ваші та Ваших побратимів по Народній Раді. Ви там хоч 100 комітетів створіть в тій Раді. Питання в іншому. Я ж Вам пояснюю, що не лише Ви займаєтеся справою допомоги бійцям в АТО, але піаритесь чомусь лише Ви;
   2. Ви роскажіть людям, що зробили реально, окрім допомоги бійцям АТО. Чи можливо реальна робота і є тим, що Ви робите? Тоді це не та організація, яка по своїй суті має бути “Народною”;
   3. а фотографію Вашу я бачив. Нічого особенного не виявив. Така ж проста людина як і всі. от тільки бог не дав людині “німба” наг головою, а Ви собі його включаєте.

 8. zhora коментує:

  Було би добре щоб висвітлить діяльність районної ради, та інших “неутомляемих” робітників адміністрації, а саме тих, хто зараз будує собі будинки, хотілося би шоб ці СЛУГИ НАРОДУ поділилися секретом як можна на державній службі бистро заробить собі на новий автомобіль, а ще нам простим людям цікаво чого там у владі одні пенсіонери, а у більшості купляна інвалідність, і на якому конкурсі туди попало два Плосконоса один Влад (друга група інвалідності) і Юра той що з Удару, (офіцер-пенсіонер) особисто проти них нічого не маю, просто цікаво по яких критеріях це збіговисько інвалідів-пенсіонерів підбирає собі кадри? тільки з метою грабувати район та наживатися на простих людях. І скільки ще там будуть сидіти і наживатися на народному добрі, організатори і співорганізатори поїздок шполян на Київський антимайдан? Така влада працює тільки на себе, своє збагачення, та збагачення окремих землевласників. Якщо закрити районну раду та адміністрацію то район без їх “роботи” тільки збагатився.

  • mail.ru Джон Коннор коментує:

   Наживаться будуть всі, всі хто прийде до влади, Український народ, простий народ, ніколи не жив добре а виживав, добравшись до кормушки буде наїдаться до отвалу, а птом протираючи жирні губи може кістку і батракам кине, а на данний момент часу риба гніє з голови, шо ви тут в шполі спиздете ? мільйон два? В Киеві пиздять міліардами, нада одрубать гнилу голову, повинні прийти люди до влади люди а не хуесоси дауни і педофіли, люди які повязані спільною метою допомогти простому народу, тоді наведуть порядок в областях районах містах і селах, а Вам якщо чесно нікому не можна до влади, судя з того, що Ви тут пишете як обсираєте один одного ви ніколи не вживетеся в Шполі, щось завжди буде не так хто б не керував.

   • Форт коментує:

    Шановний адмін! А невже реєстрація на цьому сайті була створена лише для показу? Чи можливо Ви хотіли зменшити кількість спілкування моральних уродів, таких ідіотів як оцей зверху написавший, де нормальне слово ледве проскакує між сплошним матом? Чи відправленні повідормлення перевірку проходять лише вибірково? Чи можливо це такий сайт вузького кола друзів Зачепи та таких як він? Щось нічого не змінилося не лише в державі, а й на цьому сайті. Вузьке коло спілкуючихся персонажів на цьому сайті підтверджує в черговий раз, що й тут все проплачено.

    • mail.ru Джон Коннор коментує:

     Причому тут вислови ? я не хотів нікого образить, і маю на увазі не райони, а безпосередньо Київ, наш парламент, там половина неадекватних людей

    • mail.ru Джон Коннор коментує:

     це сайт Шпола онлайн, тут що можуть реєструватись тіки обрані? а за мати вибачайте просто дістало

   • Форт коментує:

    Є тільки дві думки, одна Ваших адмінів, а інша не правельна? Чи як?

    • vals коментує:

     Ти не правий фортику, Джон Коннор дуже правильно і влучно назвав все своїми іменами. А щодо думки (адмін тут не причому) то скажу думка у нас одна а такі як ти гадиш на кожному кроці тому й безлад кругом , піди на пенсію або заткнись,займись онуками, порадь своїм однодумцям так зробити. Прийдуть молоді недосвідчені і все зроблять правильно, а якщо помиляться то їх на перший раз виправлять. і все буде добре. Якщо зрозумів то добре, чекаємо результату , а ні будеш горіть у пеклі людської ненависті…

     • Форт коментує:

      До тебе звичайно ніхто не звертався. Але відповім тобі “однодумець”.
      Я не сказав що Коннор щось не те написав, я сказав, що мата багато.
      Потім відповім далі. Приходьте будь-ласка молоді Вас там мабуть сильно чекають.
      І ти ж обов’язково прийди й займи собі “трон” в адмінприміщення.
      Друже Ви марите.

     • vals коментує:

      Так ти фортик нічого не зрозумів.

 9. vals коментує:

  Хто може сказати, коли почнеться люстрація (кастрація) місцевих чиновників які приймали участь у підготовці антимайдану, та проведенні інших антиукранських заходів на тлі яких у інвалідів рай ради та РДА зявились авто, нові будинки під ключ, депозити та багато іншого майна отриманого незаконним шляхом.

 10. Pionerr коментує:

  “Хто може сказати, коли почнеться люстрація (кастрація) місцевих чиновників які приймали участь у підготовці антимайдану, та проведенні інших антиукранських заходів”…
  Не бачу ніякого сенсу від “люстрації”. Чи навряд вона що змінить, без корінневих змін в чиновницькому апараті. І, в першу чергу, це не зміни одного прізвища на інше, а зміни у самій структурі, ієрархії і кількості посадових осіб їх функціоналу.
  На разі бачимо, що навіть принципи роботи не мінялись. Доки вони сидітимуть по кабінетам, а не їздитимуть без попередження на підконтрольні їм обєкти щоб дать п%;*и, доки їх зарплата не буде залежати від % виконаних зобовязань ніяка люстрація не допоможе.

  • mail.ru Джон Коннор коментує:

   Ящо є бютжет нормальний можна їздить, а без грошей в солому спать

  • vals коментує:

   В чомусь з вами згідний, але виникає запитання а хто може внести коррінні зміни в чиновницькому аппараті. Я вважаю що тільки молоді і недосвідчені сьогодні здатні , щось змінити, а їхні наставники сьогодні є в яких болить Україна.

 11. mail.ru Джон Коннор коментує:

  Закон вже прийнятий а коли почнеться ніхто не знає,просто не донеї щас,війна, тай ще не всі чиновники гроші в чулки поховали, я думаю десь на березень шось почуєм.

 12. mail.ru Джон Коннор коментує:

  Заздалегідь попрошу, Вас не приплітать мене до різних партій або рухів в Шполі,

 13. zhora коментує:

  Всі згідні з Джоном Коннором що майбутнє за молодими, але старі кадри, пер..ни- пенсінери, горе-керівники з купляними інвалідними посвідченнями, не збираються іти нянчить внуків, вони вважають себе “незаменимими” і саме тільки завдяки їм крутиться земля, встановлюють самі собі різні надбавки, премії, і думають ще сидіть з старчиським маразмом 20-30 років і на пенсії, займати місце молодих, і давати дорогу молодим ніхто не збирається. І подібна ситуація в багатьох державних установах та школах. “Ми повинні піти, і дати дорогу молодому поколінню, так як колись давно нам також хтось уступив своє місце”, ніхто не збирається сказати такі слова і піти на відпочинок. Саме тому що всі старі кадри у владі ми не бачимо реформ, а відповідно нема і ніяких змін, у владу пруться люди з бізнеса, і тільки для лобіювання своїх інтересів. В одних є пенсія і робота з всякими надбавками, (совісті тільки нема) а в молоді нема роботи, а відповідно і не буде пенсії.

  • Pionerr коментує:

   Прийом на будь яку керівну посаду потрібно починати з конкурсу на вакантне місце, тому що “молодий” поняття невизначенне. Ти і в 30 наче ще не старий і в 40 фору 20-ти річному можеш дати, алеж мудрість не завжди приходить з віком частіше вік приходить сам.
   Більш детально розмовляти про це, ніяких коментарів не вистачить. Щодо бюджету: на раціональне забезпечення потреб з бюджету існує масса інструкцій, але ж ними не користуються. Крадуть, але під лозунгом російської скоромовки “Если от большого взять немножко, то ж не кража, а делёжка”. Знаю наочно де хто і як, але за давністю часу казати не буду. По собі скажу так – на свій відділ логістики я сам складаю бюджет, головна контора як правило зрізає його до 30% і більше (іноді до маразмів доходить, наприклад, 5 шин з потрібних 6), так от при раціональному підході потреб і ресурсів виходимо навіть з патових ситуацій, ще й під час бойових дій. Запасні частини сюди не приходять, з паливом постійні проблеми, половина штату в бігах, банки не працюють і нічого – ще жодного зриву доставки не було. Так шо “нормальний” бюджет – вигадка, його завжди буде не хватать.

 14. deputat коментує:

  Пірогов теж хоче повернутися у владу. Нічого, що пенсіонер, він же незамінний голова рда. Хотів до влади вскочити через “Свободу”, але народ України показав “червону картку” цій політсилі. Щоправда Тягнибок заявив, що їх до парламенту не пустив Путін. Яка неповага – свій народ Путіним обізвав. Але, що ж робитиме Пірогов? Він вже знайшов альтернативу – Народний Фронт. Саме там керує його давня соратниця “патріотка” Таня. Тому чекаємо Пірогова із Тетянкою у владі. Ласкаво просимо!!! І не забудьте про ще одну “ригівську патріотку” Наталоньку.

  • troll коментує:

   та понятно, шо пірогов тобі поперед горла. можеш не стараться! пірогова поважають, а ти падло вже злякався шо тобі місця серед депутатства вже не буде бо ригівський патріот – це ти чмошнік. твій опозиціонний блок – в сраці, юлька тоже, а свободівці нікуди не поділись, випий краще снотворне і не треба тут політичні карти розкладать. іди й балотуйся як ти великий неригівський патріот. і кращого за пірогова голови адміністрації після нього не було, а зараз в білому домі засідають такі як ти риги-проффесора.

   • deputat коментує:

    Опозиційний блок набрав велику кількість голосів і пройшов у парламент. А в сраці, як Троль пише, опинилась псевдопатріотична “Свобода” та продажна “Громадянська позиція”. А Пірогов на посаді нічого не робив. Всю роботу робив перший заступник Заскалєта В.М., якого Пірогов потім облив брудом. А невдячна гнида Пірогов тільки на мітингах виступав та за ресторанними столами, де збирав своїх сраколизів ( таких, як Троль ), був лідером. І ніхто із впливових людей його не поважав і не поважає, бо він простий лікар, який не може бути керівником. І оточення його, котре лише себе патріотами вважає і більше нікого, теж ні на що не здатне. От хоча б Наталонька ( подруга Троля ), що служила ригам, але який у неї потенціал? Нульовий.

    • troll коментує:

     то ти жалюгідне депутатішко за опозиціонний блок вболіваєш, сепеараст ти грьобаний. ти подивися скільки він голосів набрав в нашому районі – оце твій рейтинг. а свобода якраз у нас набрала багато і піде на місцеві вибори і громадянська позиція тоже. ти краще напиши своє прізвище і я розкажу хто твої друзі і кому ти сраку лижеш. переживаєш сильно за пірогова, а сам тупа бездарь і невдачник. всі такі в тебе продажні а ти мабуть великий альтруїст, ха-ха, тужся дальші. великий борець із ригами з опозиціонного блоку.

    • Nyusha коментує:

     Наталонька в очі черевку сказала, хто він, і послала його, теж прямо дивлячись в очі. І мріяла про цей скільки и робила при ригівській владі. І одна з небагатьох пішла з рда сама при ригах. Це щоб знали. Пірогов і його команда , може, і не господарі району, але порядні люди, чого про дописувачів цього сайту сказати не можна (в переважній більшості). І до влади він не рветься, про що казав неодноразово, знову ж таки в очі колегам депутатам, коли обговорювалася посада голови районної ради. І Конор правий, вам ніколи не вгодиш. От тому і рулить , на жаль, лазік – Скорик це його людина, і буде Потап – то це ще одна його людина. За що боролися… Просто соромно. А щодо піару пана Зачепи – то про волонтерство треба писати, щоб, прочитавши, долучалися інші люди, бо багато в чому нами керують емоції. Критика – це рушій прогресу, але якщо вона конструктивна, з пропозиціями, а не лише, щоб облити брудом.

     • deputat коментує:

      Але знадобилось декілька років, щоб написати заяву. Декілька років побула ригівською, потім знову стала патріоткою. Чи трошки можна? Для своїх можна, так? Та й Пірогов казав, що до влади не рветься. Але ж його друг ( котрий сирок в магазині вкрав ) про всяк випадок його кандидатуру на сесії запропонував. Пірогов звісно ж відмовився на користь двох попередніх кандидатур. Але про всяк випадок зауважив, щоб його розглянули, якщо перші два кандидати не пройдуть. Цим самим дав команду своїм сраколизам під час голосування утриматись. Добре знає психологію людини, бо не дарма ж робив психіатром.

 15. Vlad коментує:

  Що ви спорите . До влади Лазік Потапенка пропихає. Не даремно ж в Сєлєні бухають вдвох з Хоменком. Лазік як завжди рулить.

  • troll коментує:

   зарулить він скоро далеко, янек тоже рулив. ну подивимось на цих рулилів. без правого сектора мабуть не обійдеться.

 16. deputat коментує:

  А ще Пірогов, коли прийшов до влади, зробив групу по інвалідності своєму хорошому другу Степану Москалику. Той весь вік нічого не робив, бувши охоронцем-міліціонером в державному банку а тепер ще й пенсію велику отримує та за газ не платить. Є за що утримувати всіх своїх молодих коханок, бо Стьопа ще той любитель жіночих принад. А ці гроші могли б піти на виплати малозабезпеченим, пенсіонерам, або на потреби воїнам АТО. Краде Стьопа гроші у держави і не соромиться. А головне як вітається, піднімаючи руку говорить “Слава Україні”. Отака слава є в нашої України. Скажи мені, хто твій друг, і я скажу хто ти – справжня істина.

 17. Vlad коментує:

  Я ж про що, у Потапенка Лазік друг

 18. deputat коментує:

  До речі, на сайті згадувалось про те, що Пірогов давав клятву Тулубу. Це правда і вже давно не секрет. Тоді Пірогов навіть встиг похвалитись своїм заступникам, що вдало пройшов співбесіду з Тулубом і той пообіцяв його залишити на посаді. Але, губернатор не оцінив старання Пірогова-сраколиза і звільнив. Щоправда Пірогов потім говорив, що він з власної ініціативи написав заяву на звільнення, бо не може працювати з регіоналами, він же ПАТРІОТ. Інші “патріоти” з команди Пірогова, після звільнення свого духовного лідера, залишились служити партії регіонів.

  • troll коментує:

   ой да ладно! ти не втомився ше гнать туфтілу? прямо пірогова мочиш так жорстко!. наче люди в нас не знають хто є хто. він на тебе дивиться як на обичного пацієнта. не старайся, антиригівський опозіціонний блок. на свою команду подивися – таких патріотів ні в одному районі нема – чого вони ткаченку тепер присягнули і держаться за посади? твої павлов скорик гребєнь шпиця вікторук і інші прихвосні – чого всі ці патріоти не йдуть з посад? виходить тоже продажні – продалися київській хунті.

 19. deputat коментує:

  Люди знають хто є хто. Знають, що Пірогов продажний Іуда, підступний та хитрий хамелеон. Він боїться розумних людей, тому збирає навколо себе безхребетних “патріотів-сраколизів”, які йому після 5-ої чарки починають жопу лизати і говорити про його велич. Гнида пірогов любить обливати людей брудом. Не може скласти собі ціни і сильно себе любить, має зіркову хворобу, завжди красується перед публікою чи на камеру, любить фотографуватися із відомими персонами. Пірогов схильний до інтриг, все робить руками сраколизів,а сам залишається осторонь. Йому вигідно мати поруч із собою таких прихвостнів, як ветеринарка та її косоока чорнорота подруга, “патріотка-українка за гроші”, Степан-свингер, свободівці-бариги і інші. Ці великі діячі тільки те й роблять, що “боряться” за Україну за столом. Їхня сила в чарці, а не в конкретних справах..

 20. deputat коментує:

  Забув ще одного патріота-сраколиза із дитячого табору, який прославився тим, що вкрав в Гостинному Дворі пачку сиру. Але яке розчарування – продавці його спіймали на гарячому. Вимушений був оплатити сир в десятикратному розмірі і тихенько залишити магазин. Але хай не думає, про цей випадок вже давно вся шпола говорить.

  • troll коментує:

   ти забув іще про одних сраколизів – ше ж пірогов дружив з любаньою та її недоробком масянькою. вони зп…дили в його партії любих друзів гроші та собі магазини відкрили а пірогова тепер гавном обливають. вони теж з піроговим за столами збиралися на день свободи тільки на другий день тімоха все знав до слова хто шо говорив за тим столом, бо масянька бігав до тімохи всі роки коли янукович правив і все докладав, а тепер розказує про всіх продажних патріотів. за стіл їх тепер не приглашають от і обіжається тепер сука – гадості пише. а я пірогова завжди поважав і помагав як нада було транспортом чи грошима коли він районом керував як і багато підприємців, бо його поважали і довіряли. за стіл рідко попадаю але там є про шо поговорить з поважними людьми – вчителямии, лікарями поетами це справжній український дух. попробуй ти збери на державне свято піврайону інтелігенції – ніхто тебе не послухає, бо ти сука і чмо. мийдодирь далі.

 21. OpenID عبدالله ليبرمان коментує:

  плавлений сирок “Дружба” за два піісят) хотіли за аптекой на троіх сообразить.

 22. deputat коментує:

  Все, що я написав про Пірогова, правда. Що не правда? Що Степанові зробиві групу по інвалідності правда і це можна перевірити. Що директор із Кримок вкрав сирок в магазині теж правда і це також можна запитати навіть в продавців, які працювали тоді на зміні. Зрештою, від них всі про це й дізнались і правильно, адже країна повинна знати своїх героїв. Все можна перевірити, якщо є бажання в Народної Ради перевіряти всіх, а не лише Лазіка. А в Троля бачу найбільші вороги Павлов та Максим. Готовий всіх на сайті, хто пише про Пірогова чи Народну Раду називати їх іменами. Я думаю, що ні Павлов, ні Максим не звернуть навіть уваги на Троля. Не через те, що Троль так високо, а навпаки. Але головне, як Троль захищає Пірогова. Точно його сраколиз, а ще каже, що не був за столом. Зате знає, що там пів району інтелігенції. Але ж інтелігенція не краде сир в магазинах, чи не так? Хто ж там інтелігенція? Якраз інтелігенція вже давно не ходить на ці п’янки. Раніше, коли Пірогов був головою рда ходили, а потім послали його під три чорти, бо вже давно розпізнали його істинну суть. Чи може інтелігент ветеринарка, чи її подруга, котра 2 помножити на 2 не знає, багато говорить і мало розуміє?

  • Троль коментує:

   ну да, ну да максику, таких інтелігентів як ти з павловим ще треба шукать. патріотик ти наш! та тобі з твоїми паханами які тебе кришують і яким ти вилизуїш сраки до пірогова як червам до зірок. чмо ти та й все. тобі вже твої порошки виїли мозги і совість якшо вона в тебе колись була.

   • Троль коментує:

    краще б пірогов не москаліку а тобі зробив групу – шиза тебе косить максик.

 23. deputat коментує:

  Чи може неправда, що Пірогов свого часу присягнув Тулубу? Чиста правда, бо він і тоді і тепер готовий хоч самому чорту лисому присягнути, або бути при владі. Заразив його цей вірус – вірус влади.

  • Троль коментує:

   тебе не вірус поразив а гниди череп проїли максюня.

   • sergiy коментує:

    Знову це чмо тут людей гнидить. Їй тільки б горлянку рвати – це її справа.

    • Северин холодноярець коментує:

     Максим, як тобі не соромно? Не знав, що ти така гнила людинка!

 24. deputat коментує:

  Шановний адмін. Прошу Вас висвітлювати усі коментарі, а не вибірково. Невже й Вам не подобається правда про Пірогова? Але ж правда понад усе, чи не так?

  • Северин холодноярець коментує:

   Да, правда є правда, що ти Максим підлий і нікчемний.

  • Nyusha коментує:

   Докази? Фото, записи розмов, відео, публікації газет? Яка присяга Тулубу? Що Ви верзете? Людина не могла діждатися, коли вже хоч когось призначать, а ще майже півроку довелося з ригами працювати. Такого бруду, як при ригах, жодна нормальна людина не витримає, от і він не витримав, написав заяву.Вибачте, шановний, але, по-моєму, ви тролль! Або у Вас якась манія, або Ви просто ненавидите людей. Інвалідність, щоб Ви знали, робиться не в Шполі, і багато хто зробив її після Пірогова. Єдине, що погано було при Пірогову, це його вихованість, толерантність і порядність, бо спілкуватися йому довелося з продажними керівниками, жадібними до державних грошей. А з вовками треба було жорсткіше. Припиніть обливати брудом людей. Щодо Павлова – скільки він уже сидить у райраді? При всіх владах утримується і примножує свої статки. Ви праві, надзвичайно чесна людина.

   • deputat коментує:

    Давав, давав клятву. Багато кому похваливсь, що залишається. Докази? В колишніх його заступників запитайте. Вони скажуть Вам правду, або навіть не захочуть про цю гниду говорити. Групу Степану таки він зробив. Чи Ви думаєте, що голова РДА не може попросити щось у іншого голови РДА, наприклад Смілянського ( до речі на той час там була головою його політична соратниця з УНП ). Біднесенький не міг дочекатись поки його звільнять. Ая-яяяй. Але ж і заяву про звільнення сам чомусь не подавав. Тому не будьте смішними і не захищайте хамелеона. Дуже виходить непереконливо.

 25. deputat коментує:

  До речі його, як Ви пишете “вихованість, толерантність і порядність”, в народі тлумачиться інакше, а саме як нездатність бути керівником, безініціативність на головній посаді в районі і просто відсутність бажання щось робити. Не для себе звісно, а для жителів району. А навіщо всі ці якості простому лікарю.

  • Троль коментує:

   Максимко,єті тебе направо і наліво! ти не можеш ніяк успокоїтись! та хто ти такий! який ти депутат – ти проснись дегенерат ошарашений і піди цукерок поїж для впокореня нервів а тоді піди порошків нюхни в свойому несвойому лазіковському мийдодирі – і в себе прийди синок! багато розговорився вже – пора й тебе в чувство привести!

 26. sergiy коментує:

  Ця тупень зібралась когось в чувство привести. А що ти взагалі можеш, пика твоя невмита?

 27. deputat коментує:

  Вона може грубіянити, заздрити, ненавидіти і т.д. Але в реальному житті вона ніхто і звуть її ніяк. Проста медуза. Хоче собі те, що мають інші, але, через брак розуму, отримати не може. Сильно грамотна на словах, але ніхто собі такої сопливої неосвіченої дружини не хоче. Вона, звичайно, не хоче миритися із своїм соціальним становищем, от і зла на весь світ.

  • Троль коментує:

   максянька – він же сергій і депутат – твій бред смішний, отямся1 озирнись навколо і ти не почиш нікого хто тебе поважає.

   • Віктор коментує:

    Ти й нігтя не вартий того, кого ти тут обсираєш. Тебе точно жоден з дописувачів сайту не поважає.

    • Троль коментує:

     о то ти макся вже й віктор1 харош уже сам за себе заступаться – в тебе нема прихильників ні в сайті ні в реальній жизні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *