Черкащина: мешканців Шполи продовжують безкарно труїти

Наше маленьке містечко в центрі України, потопає у чадному диму. Три дні поспіль люди на центральних вулицях задихаються від кіптяви. Громада обурена таким свавіллям з боку працівників Комунального підприємства «Благоустрій» та роботою керівника даного підприємства Нарадька М.А.

Вже понад місяць не вивозять листя на узбіччях доріг біля шкіл та і взагалі по вулиці Леніна. Замість того, щоб прибирати, працівники «Благоустрою» палять кучі листя разом із сміттям.

Куди дивиться керівник підприємства? Чи може це за його вказівкою шполян отруюють чадним димом? Хто за це відповідатиме? Дуже багато запитань best online casino але, на жаль, жодної відповіді немає. Минулого року комісія з міської ради контролювала громадян і порушників закону карала штрафами.

Як депутат міської ради звертаюся до міського голови Заскалети В.М. з вимогою :
1.Провести службове розслідування щодо грубого порушення працівниками КП «Благоустрій» правил благоустрою міста.
2.Жорстко покарати винних у заподіяній шкоді навколишньому середовищу та здоров’ю людей.

Олена Чумаченко,
депутат Шполянської міської ради від
«Громадянської позиції».

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

79 коментарів до Черкащина: мешканців Шполи продовжують безкарно труїти

 1. OpenID عبدالله ليبرمان коментує:

  Олена, ти така кровожадна ) “Жорстко покарати винних”

  • Форт коментує:

   Олена геть без башні. Їй мабуть повилазило, що це палять люди масово, і вона в тому числі. Давайте покараємо комунальщика, який колупається “в гімні” і по 3 місяці не отримує зарплатню”. А вона горлянку рве за Комара, і отримує щомісячно + премія за те, що рве горлянку. Отак.

   • troll коментує:

    павлов без башні у нас тільки ти, мерзость вонюча! тобі точно повилазило шо шпола в диму. якшо комунальщик тупий, колупається в гімні і не має розуму – запалює кучі листя прямо в центрі міста то його не не щоб покарать – за яйця підвісить на площі нада. разом з тобою, недоумком.

   • sergiy коментує:

    А горлянку рве як? В прямому чи переносному значенні? Бо премію ж треба якось заробити.

  • troll коментує:

   а ти янекопутяра думаїш шо до цього не дійде! будуть карать, лафа для бєзпрєдєльщіков скоро закінчиться.

   • OpenID عبدالله ليبرمان коментує:

    млять, на роботу нема кому ходить. одні карателі

    • Форт коментує:

     Ці карателі ще хуже фашистів. Саме без бешні, ледацюга аж смердить, а каратель. Іди на війну якщо руки чухаються? А якщо сциш такі як “Троль” то хоч не воняй. До-речі прочитав, що Троль з анг. це херло яке саме нічого собою не являє (тобто недолуге, пусте стовріння, яке хоче реалізуватися анонімно”. Точно так само, як оце бидло, що пише тут всяку нісенітницю. Воює з Павловим (доречі за останніх трохи підзабув). Видно Павлов крепко його пої….бав в свій час. І правельно зробив. Бо таких уродів нада взагалі стерилізувати, ізолювати від сусупільства. Це ж садюга і сепаратюга, розпалювач війн.

    • troll коментує:

     на яку роботу, млять! ти вобще бачиш на фотках шо наробили твої робітники? може ти йди на роботу а не пиздиш тут.

   • sergiy коментує:

    Кішка кішкє кікушка скаже. Іншими словами – а пуп стаканом не стане? Смердь ти нещасна.

 2. max коментує:

  Випадково я особисто чув як Нарадько по телефону комусь говорив:”то запалите вечором тихенько”. Таких горе-керівників бути не повинно. І не буде.

  • Форт коментує:

   А ти, що підслуховуєш розмови? Ти знаєш, що це кримінальна відповідальність.

 3. troll коментує:

  фороточортик всігда заступається за тих хто робить шкоду. нарадько мабуть ділиться з тобою, олександр андрійович!

 4. Vlad коментує:

  А ти ,,тіпа” прокурор???

 5. troll коментує:

  ти олена правильно завжди пишеш. і ти бачиш хто тобі перечить – павлов із скориком, бо ти за їх незаслужені + премії всі мозги їм видовбала – правильно й робиш, хай там не думають, що народ можна херить і народні гроші пиздить.

 6. Ivan provodnik коментує:

  Олені Чумаченко вже можна дякувати. Сьогодні комунальники почали вивозити листя.
  Заставила таки Нарадька і Заскалету підняти жопи із теплих крісел та почати прибирати місто. Якби всі депутати переймалися чистотою міста, то й Шпола була б охайніша.

 7. sergiy коментує:

  Першим хай подякує Петя, бо для кого вона горлянку рве. ( А як рве до речі? В прямому чи переносному значенні? ).

  • Форт коментує:

   Та мабуть і в прямому та й переносному. Така прямо Олена зірка за Петьою. А де ж раніше були її депутатські обов’язки. А зараз розклад такий ( Петя – мер “ну просто він так хоче”, а вона його заступник, буде відповідальна “за палить листя”. Молодець Олено так тримати. Постамент на площі міста Ваш з Петром Вікторовичем – як гідним борцям за права людей.

   • sergiy коментує:

    Та не дай Боже нам такої комбінації: Петя — мер «ну просто він так хоче», а вона його заступник, буде відповідальна «за палить листя». Такого і в страшному сні не присниться. Тоді всі нормальні люди повтікають так як зараз тікають з Донбасу.

    • troll коментує:

     От якби ти гандон втік на донбас – там тобі й місце серед днрівців тупих і недоразвитих – то було б у нас у шполі чистіше і легше дихати! гнидота ти фортолазівська!

     • sergiy коментує:

      Ти глянь на свою перекошену харю. Таку й ДНРівці злякаються.

  • troll коментує:

   а тобі поперед твоєї смердючої горлянки стала олена. ти хоч уночі спиш нормально?

   • OpenID عبدالله ليبرمان коментує:

    я не сплю, і що?

   • Форт коментує:

    Не сплю. Молюся щоб таке вульгарне бидло як ти десь вже здох.

   • sergiy коментує:

    Як уявлю її портрет так і не можу заснути.

    • troll коментує:

     воно й зразу відчутно, недосип помітний на твоїх взірваних мозгах, бо тільки долбойоби можуть не бачити шо кончені комунальщики запалили листя, а тобі олену треба гадить, бо ти її люто ненавидиш. і чого б то просту жінку ненавидіть? бо ти лайно і непотріб, бачиш шо хтось активно протидіє порушенням а ти чмиряка – ніхто і звати тебе сер гей – тобто підар кончений. хочеш уже сильно балотуватися? давай – побачимо як за таких недоробків у шполі народ буде голосувать.

     • sergiy коментує:

      За яких недоробків? Таких як твій шеф Петя? Це точно, за 5 років свого продажного депутатства нічого путнього не зробив, тільки піариться. А ще хоче бути мером. Хіба що хером він буде.

 8. troll коментує:

  О, форт політичні карти розклав! так як “хочеш ти” ніколи вже не буде. змирись лузер, твоє золоте время вже в історії.

  • Форт коментує:

   Придурку ти задумайся над суїцидом.

   • troll коментує:

    Ти фортойоб задумайся краще як речі спакувати. тікать будеш дуже скоро – і я тобі, андрійович, напомню нашу розмову, коли ти плюєся людям ядом в очі і те ж самісіньке тут пишеш під крутою назвою “форт”. тебе даже назва чорт не спасе від пекла!

 9. mail.ru felix ПТНПНХ коментує:

  оленка вилізла з нори-скоро вибори нада шумно тіпа поработать

  • sergiy коментує:

   Скоро Петя почне намети виставляти, звітувати про свою “роботу”.

  • troll коментує:

   да-да-да! оленка піде на вибори як би ти хуйло не танцював на розкаленій сковорідці! і виграє їх, якщо при тімохі виграла! він гнидяра тоді фальсифікував як хотів а її не зміг заблокувать, бо люди її вибрали великою більшістю серед 20-ти кандидатів. так шо якшо ви її так ненавидите,то краще не піарьте її. чорний піар краще діє шоб ви знали, недоробки хренові.

   • sergiy коментує:

    В сраку по раки вона піде. Люди її вже розгледіли і більше такої помилки не зроблять.

    • troll коментує:

     плач деградатику і надійся! все так і буде – народ канєшно ж за тобою – чучалом недоробляним!

 10. deputat коментує:

  Надумала сфотографувати купи листя коли вже майже все спалили. Спочатку треба було взять та й прибрати листя, хоча б коло Комарикового магазину. Хоч якийсь був би толк з таких депутатів. А то привикли тільки фотографувати та пальцем вказувати що хтось не зробив, а самі нічогісінько не роблять.

 11. Ivan provodnik коментує:

  Тебе дурня, Петя забув спитать, шо йому робить, як є про що звітувать, то нехай собі чоловік звітує. Що в цьому поганого.

  • sergiy коментує:

   Йому немає про що звітувати, бо він тільки обличчям торгує та прозорості домагається. Люди й так бачать, що він нічого не зробив для міста. І без прозорості видно його бездіяльність як на долоні. Йому влада треба для збагачення, вже розпробував за 5 років, а тепер хоче ще більше.

 12. Ivan provodnik коментує:

  А ти нам депутат краще за свою діяльність розкажи, скільки ти листя загріб? Чи ти тільки гроші загрібаєш, назви своє спражнє ім’я та й побачим що ти за депутат і що зробив для громади.

  • sergiy коментує:

   Твоє Оленко ім’я вже всі вирахували.

  • deputat коментує:

   Хто ти такий, щоб я перед тобою звітував? Твоє справжнє ім’я здається вже всі зрозуміли. Підлий хам – твоє ім’я.

 13. zhora коментує:

  Проблема з спалюванням листя піднята правельно. І кому її піднімать як не депутатам міської ради? А чому це тільки одна тут Олена Чумаченко, і всі на неї “накинулись”. Де остальні депутати? думають тільки за свої бари, магазини, і де ще можна урвать міської земельки, чи приліпить десь якийсь кіоск чи палатку. Як нада для себе то вони добре кричать, а це нікого нема одна Чумаченко, шо в остальних язики позападали чи що. Чому і досі стоїть не маючи на те документів колишній Горбача залізний кіоск, що приліпляний до кінотеатра? Чи то Діма Вовк може дав дозвіл, не маючи на те право. Деякі депутатами тільки числяться, і на сесії ходять через раз, тому таке і життя в місті, з димом, де процвітає алкоголізм, де поряд з школами валяються бульбулятори, де нема куди людині влаштуватися на роботу, а зарплата в більшості людей така шоб можна було з голоду не пропасти. А в нас майже всі работодавці депутати міської чи районної ради, власники агрофірм, в депутатах підприємці і так далі, які знаходяться там щоб відстоювать свої особисті бізнес -інтереси, і їх листя не турбує, їх цікавить власний прибуток.

  • Форт коментує:

   Жора ти все правельно пишеш. Але питання навіть не в тому (бо самі навибірали), а питання в тому чому отакі як та сама Олена, не була патріотом до цього. Ну прям всі повилазили після майдану як нечисть. Чи її тоді не турбував постійний весняний та осінній дим по Шполі? Чомусь начинають носиться тільки перед виборами або після якихость таких подій (як наприклад Майдан). Чомусь не можуть вони відповісти на це просте запитання. А де ж був раніше Ваш патріотизм?

   • troll коментує:

    саша, блядь, заткнись уже повчать! ти шо думаїш, шо тебе вже бобік кришує? хуй ти вгадав – він тебе кине як і всіх, хто його в депутатське крісло привів. краще вспокойся і не пизди гандон ти перештопаний! ти оленку не зламаєш – це по-перше, а по-друге – в залупу ти мене цілував всю жизнь, забудь про розові мрії, попереду в тебе тяжола жопа! ти сука проти Майдану і проти України, ти зараз вже оборзєл і розказуєш шо нема за кого воювать – я тобі розкажу за кого ми воюєм і проти кого. Ти сучара пишеш у себе в кабінеті оці тупі і недоразвиті свої мислі – і ми це бачили! згадай тільки! ти – труп. це питання часу. пизди дальше, уйобок!

  • sergiy коментує:

   Петя ці питання піднімати не буде, бо рука руку миє.

  • sergiy коментує:

   І Комар із Оленкою про свої інтереси не забувають.

 14. troll коментує:

  Олено, чого ти мовчиш і не встромиш пижа як ти вмієш оцім двом ошарашеним деенеросам? Написала статтю і сидиш прикалуєшся як павлофорто всевдодепутатам мозги взорвало на фіг!

 15. Ivan provodnik коментує:

  Форт напряжи мозги і згадай, як ти кажеш та сама Олена і багато інших депутатів та активістів протистояли проти медичної реформи, проти камер відеоспостереження в центрі міста, проти закриття Шполяночки, за повернення назви вулиці Шкільна і все це було при Тімохі і його зброді. Так що з патріотизмом в неї все гаразд, не бігає по партіях, як деякі патріоти, Дядченко наприклад.

  • Форт коментує:

   Ну і шо напротистояли? Чи тобі повилазило і не видно, що ввечері на площі твориться (особливо весною та літом). Звиайно проти закриття Шполяночки вона волала. Бо туди редактором взяли “свою” патріотку”, яка до речі служила і При Тулубу. А Олена дапутат та разом з такими орунами як сіма піарилась для людей щось показати, а своє діло з Петром Вікторовичем вона знають. З патріотизмом не знаю як у неї, а з підпроданістю “причому вся до глубини мозгів” для “ручного кіборга” Петра Вікторовича – це точно.

   • troll коментує:

    ти форт не ручний, а педальний кіборг – весь до глибини своїх вонючих кишок. покажи, як нада на площі прибирать – ти ж влада! служив тулубу – і ткаченку хоч служить? тобі ж нас..ть в тебе не те що патріотизму – ні стида ні совісті нема! назви хоч одну людину яка тебе похвалить в районі! це смішно! заткнувся б уже. вибори вже дуже скоро от і покажеш який ти молодець, геть не піаришся, людей не паскудиш і площу прибираєш. одне те, що ти вважаєш правильним, коли тупо палять листя на центральній вулиці – вже говорить про те, шо в тебе висох мозок. тебе ж не це турбує – тут на олену і комара тебе злість розїдає. а ще й газета не така як твій сепараст вікторук. отож кришу в тебе зносить – жесть.

   • sergiy коментує:

    “Патріотка” з шполяночки й досі працює на регіонала Бобова, бо він платить їй зарплату. То ригам служила в РДА, потім вигнали за профнепридатність. Знайшла нового грошовитого рига. Коротче круті патріотки в “Союзі продажних українок”.

    • troll коментує:

     ти захльобуїся вже своїй мочі і жовчі і мозги твої вже повитікали і загусли на бельмах. прямо всім характеристику дав – тільки себе забув! значить і шполянка і союз українок і комар з олена і коваль – це всі риги а ти один з павловим, скориком і вікторуком проффесіонали і патріоти!!! мля – вся шпола тащиться! я газети рідко бачу, але їх люди читають і обговорюють – і всі знають шо шполянка нормальна газета а твій риг вікторук – велика продажна контра. і на бобова якраз він за велике бабло віддається. сер гейчик ти наш, патріотик хреновий.

     • sergiy коментує:

      Ти не читаєш газети? Хіба? А може читати не вмієш? Було б не дивно, враховуючи, що зараз навіть в нардепи рвуться без вищої освіти. А навіщо розум в голові якщо є наглість та продажність.

 16. Артур Алієв коментує:

  Нет ничего тайного, что не сделалось бы явным, и ничего не бывает потаенного, что не вышло бы наружу… Евангелие от Марка глава 4, стихи 21-25. И так в “славном” городе Шпола выбирают секретаря городского совета, есть два кандидата, право выбора имеют только депутаты, идёт ТАЙНОЕ голосование. Голосует П.Комар- в урну вбрасывается фамилия одного кандидата, голосует О. Чумаченко- в урну вбрасывается совсем другая фамилия, противоположная той что выбрал П.Комар. Хотя они в одной партии А.Гриценка. Вывод: О.Чумаченко имеет свой взгляд, и свое мнение которое иногда не совпадает с мнением большинства, но она почти всегда готова его отстаивать. И это её ПЛЮС, что делает её выше тех депутатов которые всегда голосуют как все.

 17. sergiy коментує:

  Якщо голосування було таємним, то чого ти там нігодяй стояв і підглядав? Ти її в одне місце поцілуй, свою Оленку.

  • troll коментує:

   ти сам у себе відсоси!

  • troll коментує:

   а підглядать не нада було бо всі знали шо олена підтримувала тищенка. та секретаря не вибрали бо нашо ж він горбачу здався. хай маринка тягне на одну зарплату три посади та тоне в тих бомажках – главне він великий комбінатор ходить всім либиться. хуже зробили тільки людям, які повинні тягнуть роботу і тягнуть. главне – боротьба проти олени! ти мужик класний, бореся з союзом українок які тебе бідненького зрадили і на ригів з бобовим працюють. в цю казочку тільки бєшений параноїк повірить. ти давай балотуйся – а ми виберем тебе – нам тих продажних українок не треба! ми за гейчиків!

   • sergiy коментує:

    Бобов фінансував і фінансує газету “Шполяночка”, а “патріотка” вже звично працює за гроші. І це не казочка, а всім давно відомо. А ще тихенько подала документи на голову РДА. Оце буде потужний менеджер і досвідчений керівник!!! А проти Оленки чого боротися, вона ж ніхто і загроз ніяких не складає. Як кажуть собака гавкає, а караван іде.

 18. Ivan provodnik коментує:

  Ти сер гей довбаний (бо тебе таки задовбали), а вірніше павлов або десь там рядом,
  та в вашу корумповану і інвалідну РДА навіть бомжі мить поли не підуть, хіба шо берізка з шпицею вам ше служать, надіються шо ви з гребнем не залишите їх останній х..й без солі сосать.Проти Оленки не напрягайтесь кишки порвете, а про загрози час покаже, бо Оленка не одна, таких багато і це прості люди.Та й Наталка не ликом шита, і щоб ви про неї не писали, а менеджер вона потужний і керівник , як ти зазначив досвідчений!!! А ти сер гей гавкай далі, хоча правильніше скавчи, бо твій караван вже пройшов, а тебе оставили. Твоя казка не цікава.

  • sergiy коментує:

   А ким керувала “досвідчений керівник”? Бичкам хвости їй крутити з ветеринарною освітою. Пірогов взяв на роботу по-блату або за гроші. Тоді весь “союз продажних українок” в адміністрації працював, а вірніше незаконно займав кабінети РДА. Пірогов любив, щоб йому жопу лизали і всі хто це гарно робив були його “патріотичним оточенням”. А Пірогов, хоч і давав клятву Тулубу, на посаді не утримався, бо кому треба продажні люди, які вчора служили одному керівнику а завтра будуть служити іншому. Тоді партія регіонів не була такою страшною, вона стала страшною та антинародною після того як Пірогова вигнали.

   • troll коментує:

    пішов ти на хер з своєю партією регіонів! при пірогові не було такого маразму як при тімохі, тулубу і черевку! так шо ти не рівняй хер з пальцем а свої тупі домисли остав для бесіди з такими як сам – катя голобородько чи пантя курінний. це твої друзі – з ними йди й обсуждай політику.

 19. deputat коментує:

  Шановні, про кого ми тут говоримо? Петя, Оленка, “Шполяночка” – хто вони такі? Вони ніхто і звуть їх ніяк. Однаково вони в місті і районі ніколи нічого не вирішували, і ні на що не впливали і ніколи не будуть щось вирішувати. А може це вони самі на себе інформаційну атаку імітують, щоб стати популярнішими? Так як Коваль сам себе “коктейлями Молотова” закидав. Оце на них більше схоже.

 20. Артур Алієв коментує:

  Уважаемый deputat, ты знаешь кто все в Шполе решает, и на все имеет влияние? то “просвети” и нас, назови две, три, фамилии. Спасибо за ответ.

  • sergiy коментує:

   Всі, хто не входить в Народну Раду.

   • troll коментує:

    да-да! особенно ти – велике рішалово! спиш і бачиш себе у владі, шоб далі косить бабло. ненависть до народної ради твоя повязана з тим, шо заважають тобі і твоїй банді дерибанить район. до речі, я не вхожу в народну раду – то я значить і є всі, хто рішає!!! ха-ха, гейчик, ти дурдаун.

 21. sergiy коментує:

  Всі хто не входить в Народну Раду і розумово відсталі. Ти належиш до других. Це всім зрозуміло. Тому смокчи там у свого Петі тихенько і не гавкай.

  • troll коментує:

   а ти на розумово підтягнутого зовсім не схожий. такий собі дятел озабочений. крутого політика із себе воображаєш – все рішать зібрався – розслабся, у тебе дуже навязчива манія. твоя сестричка по діагнозу – голобородьчиха катя.

 22. mail.ru Джон Коннор коментує:

  Дорослі люди а виражаєтесь як шушира, це і дураку понятно шо немає за шо те листя вивозить а комунальщикам ті шо ходять по вулицях з мітлами воно і нахуй те листя не нада за 800 грн зарплати, то якшо Ви такі чьоткі пацани і успешні і розумні і димом дихать не хочете то вивизіть його

  • mail.ru Джон Коннор коментує:

   і не *********, ато Ви тільки на проблему вказуєте, а як її вирішить не пишете

 23. Віталій коментує:

  Депутат написав. Слово “кучі” написав. Сумно 🙁

  • Северин холодноярець коментує:

   Який він депутат! Масим Даценко ніколи ним не був а тільки марив кимось стати, але став тільки підстилкою у Лазаренка.

   • Сергій коментує:

    Ти дебіл, тут мова йде про автора статті. Дивись щоб Максим з тебе підстилку не зробив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *