У Шполі створено центр допомоги армії

29.09.2014

25 вересня 2014 року в приміщенні міської ради відбулась зустріч міського голови Заскалети В.М. та представників громадського формування “ОБЕРІГ”, та громадської організації “Народна рада” з головами вуличних комітетів. Керівник громадського формування “ОБЕРІГ” Кепша С.М. повідомив присутнім, що в місті створений “Центр допомоги армії” в якому буде існувати прозорий і чіткий механізм надання допомоги захисникам України, що знаходяться в зоні дії АТО.

Центр займатиметься збором продуктів харчування, амуніції та відправкою її на схід нашим землякам, що перебувають в різних батальйонах, а також допомогою дітям що знаходяться в зоні бойових дій. В роботі центру будуть регулярні фотозвіти про його діяльність, факти передачі купленого спорядження військовим.

У своєму виступі міський голова закликав голів вуличних комітетів донести цю інформацію людям і по можливості надати допомогу, а також попрохав їх звернути особливу увагу на одиноких престарілих людей, та їх підготовку до зими.

Створений в районі Центр буде тісно співпрацювати з обласним координаційним центром допомоги армії, що нещодавно був створений за сприяння обласної влади, та об’єднав в єдину структуру кілька громадських організацій Черкащини. Районна влада надала приміщення під склад, куди люди можуть передавати допомогу, це приміщення знаходиться в дворі районної адміністрації.

Контактні телефони “Центру допомоги армії”:

 • 0978011241 Білецький Василь Михайлович.
 • 0981206700 Лимар Петро Іванович
 • 0674923414 Кепша Сергій Михайлович.

Багато людей хочуть зробити свій внесок в захист Вітчизни, і завдання Центру зробити так, щоби допомогу отримували ті кому вона і адресована. Нажаль навіть серед волонтерів у цій добрій справі зустрічаються нечесні люди, і випадків шахрайства пов’заного з збором коштів на АТО, зараз є багато.Тому потрібно з обережністю ставитися до уже відомих волонтерських організацій та волонтерів, а інколи їх перевіряти і контролювати.

Тому, якщо Вам відомі випадки зловживань на темі пожертвувань повідомте цю інформацію по тел. 5 22 77 або 0678415056 і про ганебні вчинки таких горе-волонтерів буде відомо усім.

В цей складний для України час ми повинні проявити свою громадянську позицію, і допомогти нашим воїнам. Вони потребують нашої уваги, підтримки та допомоги. Не залишайтеся байдужими. Слава Україні!

Ігор Зачепа. Народна рада. Шпола

5 Comments

 • zhora 29.09.2014 at 17:37

  Якщо в Вас тут буде належний контроль, то це добра справа, тоді нечесні волонтери та піарщики такі як Поперечний повиздихають, такі можуть за бабки допомогать будь кому хоть ДНР чи ЛНР. Я не удівлюсь якщо виявиться що цей ушлий, допомагає не тій армії.

 • Vlad 30.09.2014 at 03:04

  Кепша хай краще собі допоможе.

 • troll 30.09.2014 at 07:42

  все це дуже добре. я – за. тільки які це волонтери вам не такі1 я не вірю ні в те шо ліля зловживає ні в те шо самооборона майдану погане шось робить. перестаньте між собою гризтися тоді швидше окупантів переможемо.

 • Шполяночка 10.10.2014 at 20:33

  Все перевіряється вчинками. той хто справді робить справу то це видно якщо не зразу то згодом. Поживем побачим. Прийдуть хлопці з війни все повспливає.

 • gjnhsjnrf 22.10.2014 at 10:53

  Прийдуть хлопці з війни все повспливає.