Шпола: медпрацівники весело проводять час за картами та доміно

Медична реформа в Україні спричинила надзвичайний суспільний резонанс, викликавши протести населення. Реформування охорони здоров’я є питанням надзвичайної державної ваги, адже від його наслідків залежить майбутнє нації. Сучасний стан охорони здоров’я є катастрофічним як з точки зору задоволення потреб пацієнтів у якісній і доступній допомозі, так і з точки зору соціального і матеріального статусу медичних працівників.

Потреба у реформуванні галузі була нагальною, однак авантюрні хаотичні дії влади призвели до ще більшого погіршення ситуації. Не залишився непомітним вплив горезвісної реформи і на території Шполянського району.

Зокрема, відокремлення швидкої медичної допомоги від ЦРЛ не потягло за собою покращення якості надання екстреної допомоги, тому що швидка не працює ні як швидка медична допомога американського зразка «бригади парамедиків», ні як швидка європейського зразка «бригади вузької спеціалізації» (кардіологічна, травматологічна бригади і т.п.). Виїзд нашої бригади не може гарантувати жодного професійного вирішення питань надання екстреної допомоги (протишокові заходи, допомога при дтп, інсультах, інфарктах і т.д.).

4 автомобілі швидкої допомоги не обладнані в повній мірі апаратурою для надання такої допомоги. Люди розуміють, що виклик швидкої не вирішить їх проблем, тому і «не турбують» цей заклад, а медпрацівники весело проводять час за картами та доміно.

Реформою на території Шполянського району започатковано роботу Первинного медичного центру. Організація Центру потребувала призначення керівництва, створення бухгалтерії, відділу кадрів, що в свою чергу відібрало значну кількість коштів, що виділялися для ЦРЛ, але бажаного результату не принесла: ФАПи, дільничні лікарні та «лікарі загальної медицини» абсолютно не готові виконувати свої функції ні в технічному ні в професійному плані. Вирішення питання реформування було покладено на органи місцевого самоврядування району, які в свою чергу прислухалися до точки зору депутата обласної ради, члена партії Регіонів, друга голови обласної ради Черняка В. Уманця В.П., який до речі і є очільником Шполянської медицини. Не дивлячись на проблеми в медицині головний лікар почуває себе спокійно і комфортно та переймається здебільшого політичними аспектами, адже навіть в примусовому порядку «пропонував» завідувачам відділень та старшим медичним сестрам лікарні вступити в лави партії Регіонів.

Не все добре і в господарській частині Шполянської ЦРЛ. Нещодавно виявлені факти зловживанням керівництва лікарні і факти передані Шполянською районною організацією «УДАР В.Кличка» для перевірки в районну прокуратуру.

Опубліковано у Новини, Статті | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

29 коментарів до Шпола: медпрацівники весело проводять час за картами та доміно

 1. Ігор коментує:

  А я думав що вони в вільний час книги про медичні науки читають, про педіатрію зокрема, і підвищують свій фаховий рівень.

 2. Пятачок коментує:

  ну я прям не знаю…чи на віче в неділю народ збирать, чи знизить єдиний податок…

 3. Іван Сірко коментує:

  Ще не так давно в деяких лікарів можна було купить “липові” довідки про інвалідність, а потім і групу, а лікарі медико-соціальної експертної комісії отримували неправомірну вигоду (хабарі) за підтвердження інвалідності. Більшість тих хто “працює” у владі, інваліди- пенсіонери, здорових там немає, це стосується бивших уже правоохоронців, та податківців, багато хто купив собі групу, а держава повинна здоровим бугаям платить гроші. А спробуйте такого інваліда- пенсіонера звільнити з роботи, то вони пір’я так піднімають що краще г.імно не трогать, а то сильно воняють.

 4. Анатолій Михайлович коментує:

  Для Шполянської партії “Удар В. Кличка”, та її лідера Юрія Плосконоса є можливість проявити свої здібності по боротьбі з корупцієюта отримати навики управляння районними оганізаціями !

 5. петрович коментує:

  В пана Уманця служебна машина і своя точь в точь..Ніви, однакового цвета,номера тільки в одну цифру разні. Оце молодець! За бюджетні деньги і свою содержить і государственну. Та й заправляє мабуть свою за счет больниці.Оце устроївся! Ще й квартір понакупляв в Черкасах Одну у Шевченка викупив, областного травматолога. Мабуть не дешеву?

  • Ленін коментує:

   Треба булоб щоб Уманець тобі Хуя з носом поміняв насміх людям та на радість дружині!

  • Zapravdu коментує:

   Отакі недалекі і пишуть на замовлення дИпутата ШАРАПИ, який сильно хоче бути головним лікарем, та вже навіть онлайн пороздавав посади своїм приплічникам. А куди дивиться прокуратура і міліція: в “лотосі” у шарапи вони там також відпочивають, хіба що без форми!!!! Продається малоліткам алкоголь, і не факт, що тільки він!!!! І ще : скільки, жінок і новонародженних шарапа з жінкою зробили інвалідами???? І ви ще нам будете розповідати про машини Уманця??? Я особисто з ним не знайомий, але знаю і люди не дадуть збрехати, що він добрий господар і Лікар з великої букви!!!!

 6. Анатолій Михайлович коментує:

  Та щей на охоту та рибалку з дівчатами на службовому авто на лікарняному бензині , а скорій нема чим добратися до хворого ! Нетільки купив квартири , а й будинки, за гроші отримані за хабарі при надані груп інвалідності !

 7. петрович коментує:

  У нього з Ракітіним ще й тріпдачі в Василькові, де вони з любовницяим веселяться!!!!

 8. Форт коментує:

  Групи інвалідності встановлює колегія врачів МСЕК і не в Шполі а мінімум в Черкасах, а не Уманець. Умніки страшні. “О чем вижу о том и пишу” називається.

  • Анатолій Михайлович коментує:

   Умнік, ти ! Для того щоб попасти на МСЕК, потрібно підготувати пакет документів, направлення на МСЕК. І це є основна робота для того щоб отримати групу !

  • Рембо коментує:

   форд , а чо ти руку тянеш за Уманцем? Групу дійсно дає комісія МСЕК, а щоб отримати направлення на МСЕК, треба доктору забашлять, щоб підготував документи на інваліда, а доктора в веденіі Уманця, домовився з МСЕК тоже через Уманця, відповідно основний хабар Уманцю !

   • Форт коментує:

    Колегія вправі поламать всі хатки які пишуться до того. На то вона й комісія.

    • Рембо коментує:

     Тільки не в нашій корумпованій до краю країні! Таксу називає лікар який готує направлення !

  • Неля коментує:

   Так я з Вами погоджуюсь мабуть їм Уманець в інвалідності відмовив, то тепр вони і трусятся від недотриманого доходу )))) на фронт ВАС ЄВНУХИ!

 9. петрович коментує:

  То туя як подивишся, то пів Шполи інвалідів.Оце косять люди гроші. Що ті , що ті. Де ж тоді в Україні гроші візьмуться такое полчище содержать.

 10. Іван Сірко коментує:

  Один податківець 1972 року народження уже майже чотирі роки назад купив собі інвалідність за 20 тисяч гривнів, і зараз в нього пенсія -Дай БОЖЕ кожному, і робота.А Ви простий народ працюйте на таке БИДЛО.

  • Миколай коментує:

   Прізвище в студію. А так просто один ,хтось, якийсь чоловік це блеф.
   Факти і ще раз конкретні факти з прізвищами і сумами , датами, о це буде показник і люди знатимуть наших героїв.

 11. микола коментує:

  Опять піар шарапоплосконосового клану!Шарапа сильно хоче бути головним лікарем,а плосконос головою адміністрації,влада в налогову,нам тоді хоть вішайся \з такими спеціалістами!!

  • Василина коментує:

   То може сам станеш та покажеш, як працюють справжні спеціалісти? Чи лазік за 3 копійки навчив паскудити з-за ширмочки?

 12. slavik коментує:

  Про Шарапу Ю.В. “Професіонала своєї справи,відповідальна та порядна людіна”.
  ps.ВСЕМ НЕ УГОДИШЬ/

 13. Влад коментує:

  Дуже задоволена лікарем і як людиною, завдяки йому маю чудового хлопчика. Побільше таких лікарів як Шарапа Ю. Дякую вам за все що робите для людей,ы для нашої рай-лікарні.

 14. Ігорь коментує:

  До уваги шановних форумчан, які не знають завдяки кому відстояна Шполянська районна лікарня.Завдяки спільним зусиллям небайдужих людей та лікаря Шарапи Юрія Володимировича, залешилася працювати для району. А коментарі людей ,які отримують за це якусь користь не повинні братися до уваги .

  СЛАВА УКРАЇНІ !!!!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *