Шпола: чергова вражаюча перемога

“ЛНЗ-Лебедин” – “Наша Ряба” 3 : 1 (0 : 1) Голи: Кретов, 73’, 87’, Охременко, 81’ – Кривенко Р.,3’. “ЛНЗ-Лебедин”: Пальчик – Кучер, Кудря, Александров, Прачук, Гаркавий, Лушпіган, Колодяжний, Абатуров, Кретов, Охременко.”Наша Ряба”: Лисенко – Загородній, Плахотнік, Пахомов, Чумак, Кривенко Р., Кривенко Ю., Остапчук, Івко, Кіт, Степанов. Поступаючись протягом усього матчу, футболісти “ЛНЗ-Лебедин” перевернули гру та здобули переконливу перемогу – 3:1.

Цікавий матч пройшов сьогодні у Шполі. Місцевий “ЛНЗ-Лебедин” хоча й добув перемогу, проте був досить близьким до втрати очок. Вгості до екс-чемпіонів області завітала не стабільна “Наша Ряба” й вже на третій хвилині приголомшила суперника. Не встиг диктор оголосити склади команд, як Роман Кривенко відкриває рахунок. Менший з братів Кривенків проштовхнув м’яч у ворота після навісної подачі – 0 : 1. Цей гол неабияк здивував, адже від “Ряби” аж ніяк не чекали такої приті.

Втім далі катеринопільці продовжили гнути свою лінію. Юрій Кривенко та Петро Степанов у першому таймі зпричинили чимало труднощів для суперника. На 14-ій хвилині Юрій Кривенко протягнув м’яч з центра поля та завдав потужного удару з лінії штрафного – Сергій Пальчик витягнув сферу з під-поперечини. Через кілька хвилин потому Степанов потримав м’яч на фланзі та “ковирнув” у центр штрафного – Кривенко згрупувався та пробив ногою високий м’яч, але не влучно.

У господарів у ці хвилини не виходило нічого! Василь Гречаний та Андрій Колодяжний намагалися завести футболістів Лебедина, але марно. Єдиний момент “ЛНЗ” мали на 37-ій хвилині коли Охременко замикав простріл Колодяжного, однак Лисенко врятував “Рябу”.

Якісний перший тайм від “Ряби” змінився млявим другим. Із самого початку другої половини, футболісти “ЛНЗ-Лебедина” згуртувалися й поступово притиснули суперника до воріт. Загалом у другому таймі гра проходила повністю під диктовку шполян. З плином часу матчу, тиск на ворота “Ряби” ставав все більш загрозливим, дедалі більше гості пропускали атак. Давалася взнаки втома у грі “Нашої Ряби”. Проте команда намагалася створювати свої контрвипади, але без варіантів. Врешті матч дійшов до логічної кульмінації. Численні подачі та тиск на ворота, принесли свої плоди. На 73-ій хвилині Юрій Абатуров пройшов лівим флангом та вирізав небезпечну подачу у штрафний, Лисенко дотягнувся до м’яча, але кулю підхопив Кретов і добив у пусті ворота – 1 : 1. Після цього футболісти “ЛНЗ” повністю притиснули суперника до воріт.

Численні флангові атаки та подачі сипалися на ворота “Ряби”. Так, на 74-ій та 75-ій хвилинах господарі взагалі мали супермоменти: спочатку Вєтров завдав надпотужного удару – поперечина, після цього не менш сильний удар від Кучера – штанга! У такі моменти за “Нашу Рябу” спрацював каркас воріт, проте вже далі нічого їх не врятувало.

Артем Охременко – 2 : 1
На 81-ій хвилині Максим Кретов пройшов правим флангом та подав на Охременка, той не схибив – 2 : 1. А під завісу зустрічі Максим Кретов знову засмутив деморалізованого суперника, замкнувши верхову подачу. 3 : 1, феноменальний перфоманс від Максима Кретова та провал “Нашої Ряби” у другому таймі. 3 : 1, логічне завершення цікавого матчу.

cherkassy-sport.com
Опубліковано у Новини, Статті | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.