Черкащина: тепер у Шполі любителів смітити карають штрафами

Після публікації Інтернет газетою «Шпола онлайн» інформації про смітник в кількох метрах від пам’ятника Тарасу Шевченку влада відреагувала оперативно. Смітник ліквідовано, а на його місці вивісили оголошення. Тепер любителів розкидувати сміття чекає покарання через власний гаманець. Штраф сягає 1300 гривень.

Мешканці міста очікують такої ж оперативності в питаннях прибирання сміття на березі Красного ставка та ліквідації сумновідомого смітника в районі залізничної станції «Шпола».

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Черкащина: тепер у Шполі любителів смітити карають штрафами

  1. Рембо коментує:

    А тепер необхідно визначитись хто ті штрафи буде виписувати ?
    Відповідно необхіно активізувати роботу саниітарної служби міста яка має право на припис, адмінкомісію при міській раді яка встановлює розмір щтрафу і накладає його на винуватця, депутатів міської ради, вуличні комітети, народні дружини при народних радах – які повинні виявлти порушників, і самих жителів які повинні розуміти, що там де живеио там не смітимо. От тоді спільно зробимо наше місто Шполу – європейським містом !

  2. Евген коментує:

    Перш за все потрібно прийняти правила благоустрою міста, у відповідності до Закону України про благоустрій міст і населених пунктів на сесії міської ради. А після створювати муніципальну інспекцію чи покласти контролюючі обовязки на департамент містобудування. І кожні дві неділі хай засідає адміністративна комісія і “караючим мечем” виносить адміністративні стягнення відповідно до ст. 152 КУаП за порушення правил благоустрою. Плюс надходження до міського бюджету. В Шполі є багато місцин де потрібно приструнити субєктів господарювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *