Мешканці Шполи обурені бездіяльністю комунальних служб: сміття лежить навіть у ніг Кобзаря

Мешканці Шполи обурені бездіяльністю комунальних служб. Чиновники отримують зарплату, а покладені на них обов’язки виконувати забувають. Достатньо згадати вражаюче сміттєзвалище біля місцевої залізничної станції. Доходить до того, що комунальники не помічають сміття у кількох метрах від пам’ятника Тарасу Шевченку.
Нагадаємо, що вулиці міста слід прибирати щодня, а не лише напередодні проведення урочистих заходів за участю керівників різних рівнів.

Може для ліквідації звалища біля вокзалу слід організувати одне із святкових проходжень місцевих чиновників саме через той район ?…

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

9 коментарів до Мешканці Шполи обурені бездіяльністю комунальних служб: сміття лежить навіть у ніг Кобзаря

 1. Рембо коментує:

  Необхідно терміново виставити блокпост, з народної самооборони і наказати винних хто накидає мусор ! а невинити владу що не убирає ! Ми ж направлені в Європу, а там де живуть, там не гадять ! А якщо гадять – то відповідають, ті хто мусорить ! А до тями їх приводить поліція за порушення, яку ми ненавидимо !

 2. vadim коментує:

  А кому підпорядкована комунальна служба ? Напевно господа революціонери- займіться ділом, а не тим чим ви займаєтесь не маючи на те права !!! А Ви депутати міської ради- не знаєте що там чисто де не мусорять -це по перше, а хто мусорить на ринку-це по друге…

 3. vadim коментує:

  А що ти ще вмієщ ? Навчися по-перше говорити , потім коментуй …..

 4. Женя коментує:

  Влада Шполи зовсім не діє. Я не бачу ніякоі роботи проведеноі в останні роки. Зробили зі Шполи вонючу(димлять свалки з двух сторін міста) мусорку, в яку стидно даже когось привезти з товаришів. Влада набивая кармани. Де робота мера? де робота комунальників? хоча на біржі праці куча народу.

  • Форт коментує:

   Нехерові у тебе думки, привезти товариша на свалку, це требе багато фантазії і ума.

 5. Ігор коментує:

  Женя, для чого Ви товаришів привозите на мусорку? Що стосується роботи мера то про це запитайте в свого депутата, якщо Ви його знаїте. Вчора була сесія міської ради, то половини депутатів не було,неможливо прийняти будь яке рішення,вони зобов’язані захищати інтереси громади, і брати активну участь в здійсненні місцевого самоврядування,а вони плюють на тих хто їх обрав. Вони займаються своїм бізнесом, в них магазини, кантори,бари і т.д. На наступну сесію їх будуть привозить їх виборці,а кого не знайдуть, до того приїдуть пізно ввечері для бесіди.

 6. микола коментує:

  Я пропоную виставити охорону з народної ради!Не хай вирішать в Аля Дурмані,хто зних буде нести службу на смітнику!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *