Смерть на дорозі до Шполи

04.06.2014

Вчора близько 00.15, на 6-му кілометрі автодороги Шпола-Катеринопіль, біля села Скотарево Шполянського району сталася ДТП. 48-річний шполянин, водій автомобіля “Шевроле-Нива”, не вибравши безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, з’їхав на узбіччя та скоїв наїзд на дерево. Внаслідок пригоди водій автомобіля “Шевроле” та його 48-річний пасажир, що також проживав в Шпола, отримали смертельні травми.

4 Comments

 • Алік 04.06.2014 at 15:10

  Що ви все всліпу передруковуєте з інших сайтів? Це сталося наприкінці травня.

  • Пятачок 04.06.2014 at 20:57

   їх уже і поховали…

 • Шпола онлайн 04.06.2014 at 21:00

  Вибачайте. Більше такого не повториться.
  Визнаємо помилку.

 • Форт 05.06.2014 at 01:26

  Який дурак взагалі організовує інформування на даному сайті. Цьому писакі немає, що написати людям. Пишуть все тільки не те, що нада. В нас, що в районі подій не відбувається. В нас тільки одна важлива подія в історії Шполянщини – це хренова адміністрація, продажна міліція і прокуратура, і взагалі всі хренові. У нас тільки ті хороші, що пиячили два місяці на блок-посту, а перед тим пиячили просто де хотіли. Бо вони начебто Януковича скинули. А в поле в цей час ніхто із них не йшов. На кордоні з Кримом їх такж не було, і в Донецьк і Луганськ вони також не поїхали. Так які ж Ви сволота патріоти. Як кажуть “балакать не мішки носить”. Так і ходять, скиглять по Шполі з газеткою в руках. Бо не звикли просто крім газетки важчого в руки брать. Це Вам ледарі ганьба.
  Краще б “хазяйни” цього сайту і конкретно цієї статті поспівчували горю людей, які втратили цих двох молодих чоловіків. А не просто сухо констатували факт.
  Але ж ні давайте жалійте бідних Страшних, Слюсарів, Ковалів, Комарів, Мошенських і їм подібних. Вони піднімуть нас з колін!!! Люди прийдіть в себе. Життя закінчується тоді коли воно (вибачте за тафтологію) закінчується. Оце проблема, а не дибілізм маразматиків, які самі не живуть і людям не дають. Які зіштовхують лобами родичів, друзів, знайомих. То це не сепаратисти, коли вони вчать вбивати та катувати нас, людей, які живемо в одній громаді?