Черкащина: у Шполі грабують крамниці політичних активістів

У Шполі невідомі зловмисники пограбували дві крамниці, які належать лідеру місцевої організації ВО «Свобода» Вячеславу Кішинько. Про це він повідомив кореспонденту Інтернет газети «Шпола онлайн». Крамниці розташовані у різних районах міста. Під час пограбування з крамниць викрадено гроші та комп»ютерну техніку. Міліція вже порушила кримінальні справи.

Вячеслав Кішинько пов’язує останні події зі своєю активною громадською діяльністю, помстою з боку ідеологічних противників.

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

20 коментарів до Черкащина: у Шполі грабують крамниці політичних активістів

 1. Сергей коментує:

  А що тільки свободі можна грабити народ і всих рахувати за ворогів, якщо гралять свободівців це громадська активність і ідеологія, якщо не свободівець тобе можна і брудом обливати і грабити. Деж ти народний ідеолог багатсва набрав в такі роки, що тебе граблять, тебе просто розкуркулюють а не граблять. Ділися з народом , а не прикривайся ідеологією !

  • Небайдужий коментує:

   пограбувати можна кожного і бідного і багатого, і підприємця і пенсіонера, але навіщо грабувати. Якщо ти вкрав – відповідай за законом України. А цього хлопчину , я вважаю, вирішили полякати, а не грабувати, заказуха чистої води. Він хоч і молодий, але чимало ворогів здобув за свою принципову небайдужість.
   Слава нації – смерть ворогам, а ти сіРожа не українець-ти запроданець.

   • Сергей коментує:

    А чого це ти так захищаеш хлопчину, шо їсте з одного корита ? Отакі як ти і твій хлопчина, ведуть націю в нікуда !

    • Небайдужий коментує:

     Краще їсти крихти з столу з хлопчиною, ніж підбирати, як ти, мясо з під ніг твоїх любимих заПРоданців. пока сіРожа.

     • Сергей коментує:

      Гниди ви бендерівські, до чого ви країну довели, через свій маразм ! Війни вам захотілося, людської крові!

  • mail.ru Sergej Sergej коментує:

   Кого і коли ограбила *Свобода*….напиши дані і ми порушимо кримінальну справу….розкуркулюютьтрохи не так….ти історію почитай….

 2. Пятачок коментує:

  ні одна свинка не пострадала, що не може не радувать )))

 3. петро 3 коментує:

  підарст ти сер гей

  • Сергей коментує:

   Гандон ти штопаний Петре, шавка ти бендерівська. Отакі як ти та Кішиньки рушать державність ! Що ви зробили для району, окрім того що підбурюєте людей. А тоді кажете що Вам заважають Кулик та інші які вклали в розвиток району немало сил , а Ви малолетки хочете влади та неиаєте розуму !

 4. петро 3 коментує:

  ти гандон дірявий .не бендера а бандера ти підар риговський . а ти сильно взрослий то покажись а кулик хай внуків глядить, шо твої ідоли зробили для району ? кармани собі суки набивали

  • Рембо коментує:

   Такі ідоли як Григорій Наконешний, Микола Гришко,Борис Шемет побудували школи, дороги, заводи, фабрики,колгоспи, а що ви зробили !
   А те який я, то я попробую тебе знайти, я Вам не Лазік !

 5. Андрей коментує:

  А що вони малолетки можуть зробити. Накурилась тварь коноплі і воняє тут. Закрийся тварь, або краще задавись. Бо тебе Петя точно дуже скоро найдуть.

  • петро 3 коментує:

   дивись бо перший попадешся не найдуть кажи а найду сам слабо

  • Рембо коментує:

   Андріє, ці хлопці, можуть тільки людей мутити, вони даже кандидата на голову РДА не мають, бо їхнього патрона в Черкасах Юрія Бондар призначили в ОДА управляти сільським господарством не маючи диплома і досвіду, просто сміх ! Але вибори рівно через місяць, а потім ховайся !

 6. Андрей коментує:

  Витравити таку падаль не слабо

  • Рембо коментує:

   Андріє, просто останнім часом в Шполі відсутні керівники району, відповідно народжуться такі як Коваль, які повинні займатися розвитком тереторії, а не майдану ! Майдан зробили люди, яким велика шана! Героям Слава! А таким як Кишінька, Петруха чекати своє – і скоро !

 7. Антон коментує:

  Перемогли Януковича ,переможем КуликовоЛазаренківське кодло!

 8. Gena коментує:

  Януковича перемогли люди із західної України, а не продажнє шполянське кодло.Тут за 50 гривень і батьків продадуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *