Голова Шполянської районної Ради потрапив до лікарні: після побиття

Як стало відомо кореспонденту «Шпола онлайн», обраний на нещодавній сесії районної ради Іван Скорик порапив до лікарні. Сталося це, за словами лідера місцевої організації партії «УДАР», після нападу на нього групи представників Народної Ради, які не згідні з його обранням. Місцева організація партії «УДАР» вже заявила про вихід з Народної Ради на знак протесту просто останніх подій в місті. «УДАР буде працювати лише в правовому полі», – заявив лідер «УДАРівців» Юрій Плоконос.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

7 коментарів до Голова Шполянської районної Ради потрапив до лікарні: після побиття

 1. Наталія коментує:

  Я попроссила голову Народної ради у Шполянському районі Петра Комара прокоментувати цю інформацію. Він сказав, що ніякого побиття голови районної ради не було, а лише, так сказати, відбулася не дуже тепла розмова з ним. І додає, що представники УДАРу не входять до складу Народної ради… А на мій особисти погляд – все це нагадує циркову виставу. Шкода, що справжні достойники не мають можливості очолити район і працювати на його благо.

  • jorj коментує:

   Хотілось би почути і пана Скорика про інцидент….

   • Наталія коментує:

    Зрозуміло, що хотілося б. Але він, напевно, не хоче з людьми спілкуватися, бо не прийшов на віче. Моя думка така – усим сценарієм заправляють місцеві мафіозіки, а Скорика вони використали. Шкода такого хорошого району, чомусь нам так не везе з очільниками…

 2. патріот коментує:

  Наталія, це Ви випадково не про себе говорите?????????Можливо Ваша кандидатура така достойна?????

 3. Скорик коментує:

  Ніхто мене не бив!Мене заставили лягти в лікарню!Вибачте мене люди!

 4. vadim коментує:

  Цікаво а хто уповноважив Наталію і інших вирішувати те що їм не підсилу !!? В Україні було є і буде 3-ри гілки влади (законодавча, виконавча і судова). А хто дав право комусь об’єднати їх ?

 5. правдолюб коментує:

  а те що в районі вже скільки років ці 3 гілки влади в руках одної купки бандитів це нормально? чи це не так? а нова наша рада має багато достойних керівників, які не предаватимуть народ, бо вони не бояться бандюків і ріжуть правду-матушку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *