Шполянських футболістів відзначено обласною федерацією футболу

18.12.2012

13 грудня в м. Черкаси відбулося розширене засідання федерації футболу Черкаської області, на якому були підведені підсумки футбольного сезону 2012 року та нагороджені переможці та призери обласного огляду-конкурсу на кращу регіональну спортивну організацію з розвитку футболу. Приємно, що серед кращих були відзначені і представники Шполянського району.

Серед тренерів команд вищої та першої ліги друге місце посів Гречаний Василь, ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин». Серед тренерів-викладачів шкіл друге місце посів Сергій Вербівський. Серед меценатів спорту третє місце посів Андрій Полтавець, президент ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин». В обласному огляді-конкурсу третє місце зайняла федерація футболу Шполянського району, голова федерації – Василь Колісник. Це п’яте призове місце району за останні п’ять років. Все це стало можливим завдяки роботі тренерів спортивних шкіл (Сергій Табаченко, Петро Славінський, Віталій Гончаренко, Сергій Вербівський), федерації футболу району (Тимофій Демченко, Василь Шевцов), спортивному активу району.

16 грудня в м. Звенигородка відбувся турнір з міні-футболу серед гравців 2001-2002 р. н., присвячений Дню Святого Миколая. У змаганнях прийняло участь чотири команди, серед яких – ЛНЗ с. Лебедин, вихованці Матусівської ДЮСШ. Перемігши послідовно колективи «Ретро» м. Ватутіне з рахунком 2:1, ДЮСШ м. Звенигородка з рахунком 4:0 та другу команду ДЮСШ м. Звенигородка, юні лебединці стали переможцями цього турніру.